У зв'язку з воєнним станом в Україні компанія Fusefoods тимчасово призупинила роботу та відправлення роздрібних замовлень!

З питань гуртової торгівлі звертайтесь в розділ Співпраця та Контактна інформація.

Просимо вибачити за незручності!

Слава Україні!

 

Варіанти оплати:

Сплата рахунку по реквізитам IBAN.

 

Варіанти доставки:

novaposhta 1

Доставка Новою Поштою в будь-яке відділення! 

Відправлення замовлень відбувається в понеділок, середу і п'ятницю об 16.00.

Якщо товар не буде отриманий протягом 5 робочих днів після прибуття на склад Нової Пошти, він буде автоматично відправлений назад.

УВАГА! Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на складі Нової Пошти! При виявленні недоліків, Вам необхідно скласти Акт про бій товару при представнику Нової Пошти і повідомити номер цього Акта і кількість пошкодженого товару. 

Товар підлягає обміну виключно при наявності складеного акту. Номер Акту Вам необхідно повідомити менеджеру по телефону.

Відповідно до ч. 8 ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" у разі придбання споживачем непридатного харчового продукту, продавець зобов'язаний замінити його на харчовий продукт, який є придатним до вживання, або повернути споживачеві сплачені ним кошти. Продовольчі товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню, оскільки включені до відповідного переліку.

При виникненні питань з приводу повернення товару - зверніться до наших менеджерів або надішліть запит на пошту cs@fusefoods.com.ua.

  

Безкоштовна доставка при замовленні на суму більше ніж 1800 грн.

 

Програма лояльності для постійних клієнтів і оптових замовлень, бонуси і спеціальні пропозиції - уточнюйте у менеджера.

Ми відкриті до співпраці з торгівельними мережами і чекаємо на Ваш дзвінок!

 

Умови публічної оферти - https://fusefoods.ua/privacypolicy/