Чому саме FuseFoods?

  • Ми любимо смачно поїсти, – тому дуже ретельно ставимося до смакових властивостей продукту.
  • Розуміємо, що необхідно харчуватися корисно і виготовляємо тільки натуральну їжу, без консервантів та домішок.
  • Знаємо, що кращі страви виготовляються з продуктів найвищої якості, - тому використовуємо м’ясо та овочі лише перевірених постачальників, доповнюючи все це духмяними ароматними спеціями з самого Сходу.

Чому ми це робимо?

Тому що обожнюємо нашу справу і ставимося до неї з любов’ю!

Хто ми такі?

Компанія FuseFoods - це команда бойових братів, що пройшли горнило найзапекліших боїв під час Антитерористичної операції і на службі мріяли про смак справжнього тушкованого м`яса. Тому, повернувшись, об'єдналися навколо питання розробки справжніх м’ясних консервів тривалого зберігання в зручному упакуванні. А згодом презентували вихід абсолютно нових лінійок продукції, де представили не тільки м’ясо, а й повноцінні натуральні раціони для широкого загалу.   

Чому наш продукт довго зберігається без консервантів?

Все дуже просто. Всі наші страви проходять процес стерилізації. Стерилізація – це термічна обробка продукту, яка забезпечує повне знищення шкідливих бактерій, але залишає у продукті поживні речовини. На відміну від процесу сублімації (сушки продуктів, шляхом видалення вологи) наші вироби зберігають всі органолептичні властивості, тому мають неперевершений смак приготованих, як удома, страв і можуть зберігатися тривалий час.

Команда FuseFoods пишається своєю країною і є соціально відповідальною компанією, тому 10 % прибутку спрямовує на соціальні проєкти підтримки постраждалих від війни на Сході України.